(( آه اي چشم سياه آتش بودي نگاه پنداشتمت ))<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

ميخوام قصه تو رو بنويسم ... ميخوام قصه خودم رو بنويسم ....

اگه از عشق مي شه قصه نوشت ؛ مي شه از عشق تو گفت . وقتي ميخواهم براي تو بنويسم ، دوست دارم از هر آنچه در طبيعت است كمك بگيرم . وقتي ميخواهم براي تو بنويسم ، دوست دارم از هر آنچه در كائنات است كمك بگيرم . دوست دارم ستاره ها را آب كنم و به جاي جوهر در قلمم بريزم تا كلمه هايم نوراني شوند.

دوست دارم در خلوت ترين نقطه ماه بنشينم و حرف دلم را فقط براي تو بنويسم ، دلم نميخواهد هيچ كس حتي فرشته هايي كه در دو طرف شانه ام زندگي ميكنند حرفهايم را بشنود .

من تو را در همه اي كاش هايم مي بينم ، در همه دلواپسيها و دلشوره هايم ،در اشكها و شاديهاي كودكانه ام ، در حسرت ها و آه ها و سوز و گدازهايم مي بينم . من هر دري را به اميد آمدن تو باز ميكنم و هر دفترچه اي را به اميد خواندن نام تو ورق ميزنم . من در ترنم هر نغمه و آهنگي تو را مي جويم وبا گل و نسيم و گلاب از تو ميگويم .

 با كلمه ها نميتوانم با تو حرف بزنم . كاش حرفهاي ساكتم را ميشنيدي ، حرفهايي كه در چشمهايم زندگي ميكنند .حرفهايي كه هيچ گاه نتوانسته ام بر زبان بياورم .  به ياس  و سوسن و شبنم  قسم اين حرفها سالهاست كه منتظرند تابه تو برسند.

مي خواهم برايت آسماني بسازم و خورشيدي كه هيچگاه غروب نكند .

 ميخواهم برايت كهكشاني بسازم كه پاي هيچ فرشته اي به آنجا نرسيده باشد. مي خواهم قلبم شعله اي آبي و گيرا باشد و من در پرتو آن تا روز قيامت بسوزم و تو را تماشا كنم .

فقط تو را...

 

 

/ 65 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
asal

سلام الهه جون...عيدت مبارک..آپم خوشحال ميشم سر بزنی..شاد باشي

rasool

سلام الهه جون. خيلی زيبا بود. من آپم . خوشحال ميشم بيای اونورا.

گیسو

خيلی قشنگ بود الهه جان لذت بردم.... راستی من آپ هستم...يه سر بزن

مسعود

سلام دوست عزیز / خیلی زیبا بود / به روز کردم خوشحال میشم سر بزنی / یا حق

reza

سلام.خوبين.من قبلا نظرمو دادم.اومدم بگم به روزم خوشحال ميشم سر بزنی .حتما نظر بده.ثواب داره جای دوری نميره.

jila

سلام الهه عزيزم-ممنون که به من سرزدی.خيلی خوشحال شدم.بازم منتظرتم شازده خانمی.

مهدي تهراني

قلمم گم شده است والفبای نگاهم خالی است واژه ها قصه تکرار غمند بغضها هم همه سربار همند من در این ثانیه صدبار که نه لحظه ای هم به تو می اندیشم

zahra

الهه جان سلام/عيدتون مبارک/من آپ کردم به من سربزنيد/خوشحال ميشم/این روزها تورا درچشم های زیادی می بینم نشسته ای توی دل چشم آدم های دوروبرم و هر وقت نگاهت می کنم،به رویم لبخند می زنی.انگار صدایم می کنی تا بیایم پیشت شاید هم می خواهی به یادم بیاوری که توی دل من هم جا هست،جا می تواند باشد برای آمدن تو،برای حضورتو،شاید هم می خواهی بگویی که دل تو برای من تنگ می شود،شاید....... /يا حق