((وصيت عشق)) <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

آهاي آدميان ، به چشمهاي خود بياموزيد كه نگاه به كسي نيندازند ، اگر نگاه انداختند عاشق نشوند اگر عاشق شدند وابسته نشوند اگر وابسته شدند مجنون نشوند و اگر نيز مجنون شدند با عقل و منطق زندگي كنند .

آهاي عاشقان اينك كه پا به اين راه دشوار گذاشته ايد ، با صداقت عشق را ابراز كنيد ، تنها عاشق يك دل باشيد ، تنها به يك نفر دل ببنديد ، و با يكرنگي و يكدلي زندگي كنيد .

آهاي عاشقان به عشق خود وفادار باشيد ، تا پايان راه با عشق باشيد ، و از ته دل عشق را دوست داشته باشيد از تمام وجود عاشق شويد ، و با اراده و اطمينان پا به اين راه بگذاريد .

رسم عاشقي دروغ و خيانت نيست ، رسم عاشقي صداقت است پس سرلوحه و الگوي خود را صداقت قرار دهيد .

آهاي عاشقان نه لازم است مجنون باشيد و نه فرهاد ، تنها خودتان باشيد ، همين و بس ، ساده نباشيد ، عشق را از ته دل بخواهيد و انتظار عشق را حتي تا پاي مرگ بكشيد .

آهاي عاشقان عشق را براي قلبش بخواهيد نه براي هوس و خوش گذارني و گذراندن لحظه هاي زندگي با هدف عاشق شويد و با عشق نيز از اين دنيا برويد .

وصيت من به همه عاشقان و آدميان همين چند جمله بود .

دواي دردم رسيدن به معشوقم هست ، و تاريخ شفايم گرفتن دستان او و رسيدن به او مي باشد .

پس خداوندا دواي درد مرا به قلبم برسان تا اين كابوس وحشتناك سرطان و مرگ به خاطر جدايي از عشق  از وجودم محو شود.

 الهي به اميد تو

 

 

 

 

/ 64 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
reza

سلام.حالتون خوبه.به روز ميکنی به من آخرين نفر خبر نده.کار خوبی بود.روون و ساده.و به قول خودم بی تکلف. من هم يکی-دو روز ديگه به روز ميکنم.خوب و خوش يا حق.

soheile ee setare

منم آن قطره اشک شور ** به تقدير از ديار چشم٬*** روان گشتم به گونه ای*** مرا غم ها روانه کرد *** زچشم آنکه غم دارد*** هر آن چشمی برای آفريدن٬*** يا فراموشی٬*** غصه های دل ناشاد*** پيام التفات را ٬*** دروفای پرنمک در سوزش دردها*** زمن ياری طلب کرده*** هرآن در چشم در تربيت٬*** به خويش ***٬ در نور بينائی خودم قربان مکروب های چشم آزار می کردم*** منم آن قطره اشک شور٬***

مهدی

تو عشق را يک رؤيا ميبينی . نه عزيزم اين حقيقی تر از حقيقت و نزديکتر از خود تو به تو است . بيا با هم واژه عشق را بشکافيم و ........................

احسان

ماشالا چقدر طرفدار داری...

مهدي تهراني

زندگي زيباست ... زندگي زيباست چون جريان دارد . تو هستي كه جريان زندگي ات را بايد زيبا كني ... همه چيز دست توست و از دل تو ميگذرد . صداي قلبت را بشنو ... زندگي در دست توست .

danial

salam hale shoma khobe man az emshab linke shomaro to weblogam gozashtam age doost dashtid ke linke maro bezarid to weblogeton agar ham ke na ye khabar be man bedin dar har sorat khosh hal misham bubye felan sayi kon zoood tar link bedi montazere ink va peyghamet hastam

محمد

سلام دوست عزيز! از شما برای يک فراخوان حرفه ای دعوت می کنم که اميدوارم لبيک بگوييد تا به یک جمع بندی برسیم .ممنون می شوم اگر در این مورد به خصوص ( فراخوانی که متن آن در وبلاگ بنده آمده ) به دوستان خود نیز اطلاع دهید و از آنها برای شرکت در این بحث دعوت کنید .

غروب

سلام ممنونم که به من سر زدی

behrooz

سلام وبلاگ خوبي داري اميدوارم هميشه موفق باشي به وبلاگ من هم سري بزن: http://moj.blogfa.com اما نظر يا دت نره! خداحافظ.